פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 2014

הצגת הקומדיה

הצגת הקומדיה

הזוכה: המוגבלים – תיאטרון בית לסין

  • המוגבלים – תיאטרון בית לסין
  • הנשים העליזות מווינדזור – תיאטרון החאן
  • וניה, סוניה,מאשה ושפיץ – תיאטרון חיפה/תיאטרון הקאמרי

הצגת המחזה המקורי

הצגת המחזה המקורי –

הזוכה: הצוענים של יפו – תיאטרון החאן

  • אלוהים מחכה בתחנה – תיאטרון הבימה
  • בין חברים – תיאטרון באר שבע
  • גורודיש – תיאטרון הקאמרי
  • הצוענים של יפו – תיאטרון החאן

הצגת המחזה המתורגם

הצגת המחזה המתורגם

הזוכה: הכיתה שלנו – תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה

  • איבנוב – תיאטרון הקאמרי
  • אלקטרה – תיאטרון הקאמרי
  • הכיתה שלנו – תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה
  • המקרה המוזר של הכלב – תיאטרון בית לסין

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: אלון דהן – אפשטיין, עוזרו של גורודיש, גורודיש, תיאטרון הקאמרי

  • אלון דהן – אפשטיין, עוזרו של גורודיש, גורודיש, תיאטרון הקאמרי
  • אמיר קריאף – הכומר מנדרס, רוחות, תיאטרון באר שבע
  • דודו ניב – לבדייב, איבנוב, תיאטרון הקאמרי
  • רון ריכטר – לינדה, מיצ מיצ לימונדה, תיאטרון חיפה
  • רפי תבור – זנון, סיפור ישן-חדש, תיאטרון בית ליסין

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: לאורה ריבלין – מריה, סיפור ישן-חדש, תיאטרון בית ליסין

  • אולה שור סלקטר – אלקטרה, אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • אפרת בוימולד – אסתר, המוגבלים, תיאטרון בית ליסין
  • יבגניה דודינה – בלאנש דיבוא, חשמלית ושמה תשוקה, תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי
  • לאורה ריבלין – מריה, סיפור ישן-חדש, תיאטרון בית ליסין
  • ענת וקסמן – פוזנבוכא, כולם רוצים לחיות, תיאטרון הקאמרי

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: נדב נייטס – כריסטופר, המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין

  • איתי טיראן – ניקולאי איבנוב, איבנוב, תיאטרון הקאמרי
  • אלון דהן – אברם היהודי, הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה
  • אריה צ’רנר – וניה, דוד וניה, תיאטרון החאן
  • נדב נייטס – כריסטופר, המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין
  • נתן דטנר – האלוף שמואל גורודיש, גורודיש, תיאטרון הקאמרי

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: מגי אזרזר – ריטה, לחנך את ריטה, תיאטרון בית ליסין

  • אגם רודברג – סילביה, שבטים, תיאטרון בית ליסין
  • אביגיל הררי – אדלה, בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע
  • אוראל מאור – מגדלנה, בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע
  • אשרת אינגדשט – אמאל, אלוהים מחכה בתחנה, תיאטרון הבימה
  • הילה שלו – דפי, המאהב, תיאטרון הבימה
  • מגי אזרזר – ריטה, לחנך את ריטה, תיאטרון בית ליסין
  • נטלי אליעזרוב – סוניה, דוד וניה, תיאטרון החאן

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: שפי מרציאנו – נעים, המאהב, תיאטרון הבימה

  • גיא גורביץ’ – פיסטול/רוברט, הנשים העליזות מווינדזור, תיאטרון החאן
  • גל אמיתי – שפיץ, וניה, סוניה, מאשה ושפיץ, תיאטרון חיפה ותיאטרון הקאמרי
  • ולדי פסחוביץ’ – אליוט, מיצ מיצ לימונדה, תיאטרון חיפה
  • חי מאור – טיראן, המוגבלים, תיאטרון בית ליסין
  • שפי מרציאנו – נעים, המאהב, תיאטרון הבימה

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: תיקי דיין – קסנדרה, וניה, סוניה, מאשה ושפיץ, תיאטרון חיפה ותיאטרון הקאמרי

  • אורה מאירסון – הניה קליש, בין חברים, תיאטרון באר שבע
  • אלינור פלקסמן – נסרין, אלוהים מחכה בתחנה, תיאטרון הבימה
  • דבורה קידר – אמא של פוזנא, כולם רוצים לחיות, תיאטרון הקאמרי
  • הלנה ירלובה – קליטיימנסטרה, אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • תיקי דיין – קסנדרה, וניה, סוניה, מאשה ושפיץ, תיאטרון חיפה ותיאטרון הקאמרי

תרגום

תרגום

הזוכה: אהרן שבתאי – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי

  • אהרן שבתאי – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • ארתור קוגן ואיתי טיראן – איבנוב, תיאטרון הקאמרי
  • דורי פרנס – סיפור ישן-חדש, תיאטרון בית ליסין
  • דניאל אפרת – המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין
  • יוסף אל דרור – לחנך את ריטה, תיאטרון בית ליסין

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: גור קורן – המוגבלים, תיאטרון בית ליסין

  • גור קורן – המוגבלים, תיאטרון בית ליסין
  • חגית רכבי ניקולייבסקי – בין חברים, תיאטרון באר שבע
  • מאיה ערד – אלוהים מחכה בתחנה, תיאטרון הבימה
  • רוני סיני – בומרנג, תיאטרון חיפה
  • שחר פנקס – אבא גוריו, תיאטרון הבימה

במאי

במאי

הזוכה: חנן שניר – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה

  • אודי בן משה – נשות ווינדזור העליזות, תיאטרון החאן
  • גדי רול – בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע
  • גלעד קמחי – המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין
  • חנן שניר – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה
  • כפיר אזולאי – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי

מלחין

מלחין

הזוכה: גרשון וייסרפירר – הצוענים של יפו, תיאטרון החאן

  • אלדד לידור – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • גרשון וייסרפירר – הצוענים של יפו, תיאטרון החאן
  • יוסף ברדנשווילי – דוד וניה, תיאטרון החאן
  • קרן פלס – כולם רוצים לחיות, תיאטרון הקאמרי
  • שוש רייזמן – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: יהודית אהרון – הנשים העליזות מווינדזור , תיאטרון החאן

  • אדם קלדרון – מיצ מיצ לימונדה, תיאטרון חיפה
  • יהודית אהרון – הנשים העליזות מווינדזור , תיאטרון החאן
  • מאור צבר – אבא גוריו, תיאטרון הבימה
  • נטשה טוכמן – פוליאק – אלוהים מחכה בתחנה, תיאטרון הבימה
  • עפרה קונפינו – כולם רוצים לחיות, תיאטרון הקאמרי

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: רוני תורן – בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע

  • לילי בן נחשון – כולם רוצים לחיות, תיאטרון הקאמרי
  • ערן עצמון ויואב כהן – המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין
  • פולינה אדמוב – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • רוני תורן – בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע
  • רוני תורן – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה

תנועה

תנועה –

הזוכה: מירי לזר – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה

  • אלה רוטשילד – הצוענים של יפו, תיאטרון החאן
  • אריאל מקובר – מיצ מיצ לימונדה, תיאטרון חיפה
  • מירי לזר – חשמלית ושמה תשוקה, תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי
  • מירי לזר – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה
  • עמית זמיר – בין חברים, תיאטרון באר שבע
  • שרון גל – המאהב, תיאטרון הבימה

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: אבי יונה בואנו במבי – גורודיש, תיאטרון הקאמרי

  • אבי יונה בואנו במבי – גורודיש, תיאטרון הקאמרי
  • מאיר אלון – הכיתה שלנו, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה
  • פליס רוס – בית ברנרדה אלבה, תיאטרון באר שבע
  • קרן גרנק – המקרה המוזר של הכלב, תיאטרון בית ליסין
  • קרן גרנק – אלקטרה, תיאטרון הקאמרי
  • רוני כהן – דוד וניה, תיאטרון החאן