פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 2011

הצגת המחזה המתורגם

הצגת המחזה המתורגם

הזוכה: כולם היו בני – תיאטרון הקאמרי ותיאטרון חיפה

  • אמא שלו – תיאטרון בית ליסין
  • גלילאו – תיאטרון באר-שבע
  • כולם היו בני – תיאטרון הקאמרי ותיאטרון חיפה
  • מולי סוויני – תיאטרון החאן

הצגת הקומדיה

הצגת הקומדיה –

הזוכה: אוכלים – תיאטרון החאן

  • אוכלים – תיאטרון החאן
  • אמנות – תיאטרון חיפה
  • מנדרגולה – תיאטרון בית ליסין
  • שם פרטי – תיאטרון בית ליסין

הצגת המחזה המקורי

הצגת המחזה המקורי

הזוכה: יוליסס על בקבוקים – תיאטרון חיפה

  • אורזי מזוודות – תיאטרון הקאמרי
  • יוליסס על בקבוקים – תיאטרון חיפה
  • יונה ונער – תיאטרון גשר
  • סוף טוב – תיאטרון הקאמרי

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: אסי לוי – ברנדה קאפוביץ, אמא שלו, תיאטרון בית ליסין

  • אסי לוי – ברנדה קאפוביץ, אמא שלו, תיאטרון בית ליסין
  • מיה דגן – גב’ ג’ונסטון, אחים בדם, תיאטרון בית ליסין
  • ענת וקסמן – טליה, סוף טוב, תיאטרון הקאמרי
  • שירי גולן – הלנה, למה לא באת לפני המלחמה, תיאטרון באר-שבע

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: איתי טיראן – המנחה, קברט, תיאטרון הקאמרי

  • איתי טיראן – המנחה, קברט, תיאטרון הקאמרי
  • אמיר קריאף – גלילאו גליליי, גלילאו, תיאטרון באר-שבע
  • ח’ליפה נאטור – יוליסס , יוליסס על בקבוקים, תיאטרון חיפה
  • ליאור אשכנזי – ונסן לארשה, שם פרטי, תיאטרון בית ליסין

מחזמר

מחזמר

הזוכה: קברט – תיאטרון הקאמרי

  • אחים בדם – תיאטרון בית ליסין
  • צלילי המוזיקה – תיאטרון הספרייה
  • קברט – תיאטרון הקאמרי

הילדים

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: נדב נייטס – מיקי, אחים בדם, תיאטרון בית ליסין

  • אריאל וולף – מלצר, איש בטחון , אוכלים, תיאטרון החאן
  • נדב נייטס – מיקי, אחים בדם, תיאטרון בית ליסין
  • שלומי אברהם – אבנר צחורי, אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי
  • תום חגי – אנדראה סארטי, גלילאו, תיאטרון באר-שבע

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: זהרירה חריפאי – חיה’לה, סוף טוב, תיאטרון הקאמרי

  • זהרירה חריפאי – חיה’לה, סוף טוב, תיאטרון הקאמרי
  • חנה מרון – בובה, אמו של מוניה, אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי
  • מיקי קם – פרויליין שניידר, קברט, תיאטרון הקאמרי
  • מרים זוהר – רושקה, מקסי ואני , תיאטרון בית ליסין

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: נורמן עיסא – איבאן, אמנות, תיאטרון חיפה

  • גדי יגיל – שולץ, קברט, תיאטרון הקאמרי
  • יגאל נאור – מקסי, מקסי ואני, תיאטרון בית ליסין
  • נורמן עיסא – איבאן, אמנות, תיאטרון חיפה
  • נדב אסולין – הצורף, קומדיה של טעויות, תיאטרון הקאמרי

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: גלעד עברון – יוליסס על בקבוקים, תיאטרון חיפה

  • גלעד עברון – יוליסס על בקבוקים, תיאטרון חיפה
  • הלל מיטלפונקט – מקסי ואני, תיאטרון בית ליסין
  • עינת ברנובסקי – למה לא באת לפני המלחמה, תיאטרון באר-שבע
  • ענת גוב – סוף טוב, תיאטרון הקאמרי

במאי

במאי

הזוכה: עמרי ניצן – קברט, תיאטרון הקאמרי

  • אודי בן משה – אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי
  • יבגני אריה – יונה ונער, תיאטרון גשר
  • מיכאל גורביץ’ – אוכלים, תיאטרון החאן
  • עמרי ניצן – קברט, תיאטרון הקאמרי

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: יעל איתן – ליזי, למה לא באת לפני המלחמה, תיאטרון באר-שבע

  • אנדריאה שוורץ – צפורה צחורי, אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי
  • יעל איתן – ליזי, למה לא באת לפני המלחמה, תיאטרון באר-שבע
  • רונה-לי שמעון – זנזונית, קומדיה של טעויות, תיאטרון הקאמרי
  • רות רסיוק – יונה בלגית, יונה ונער, תיאטרון גשר
  • תמר אלקן – תמרה, חוקר פרטי, תיאטרון החאן

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: אולה שבצוב – מנדרגולה, תיאטרון בית ליסין

  • אולה שבצוב – מנדרגולה, תיאטרון בית ליסין
  • אורנה סמורגונסקי – קברט, תיאטרון הקאמרי
  • נטע הקר – גלילאו, תיאטרון באר-שבע
  • עפרה קונפינו – אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: רוני תורן – קברט, תיאטרון הקאמרי

  • טליה אוטולנגי – גלילאו, תיאטרון באר-שבע
  • סבטלנה ברגר – חוקר פרטי, תיאטרון החאן
  • ערן עצמון – מנדרגולה, תיאטרון בית ליסין
  • רוני תורן – קברט, תיאטרון הקאמרי

תרגום

תרגום

הזוכה: דורי פרנס – קומדיה של טעויות, תיאטרון הקאמרי

  • אלי ביז’אווי – קברט, תיאטרון הקאמרי
  • דורי פרנס – קומדיה של טעויות, תיאטרון הקאמרי
  • יוסף אל-דרור – כולם היו בני, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון חיפה
  • עידו ריקלין – גלילאו, תיאטרון באר-שבע

תנועה

תנועה

הזוכה: גלעד קמחי – מנדרגולה, תיאטרון בית ליסין

  • גלעד קמחי – מנדרגולה, תיאטרון בית ליסין
  • יחזקאל לזרוב – יונה ונער, תיאטרון גשר
  • יחזקאל לזרוב – סוף טוב, תיאטרון הקאמרי
  • עוז מורג – אחים בדם, תיאטרון בית ליסין

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: אלכסנדר סיקירין – יונה ונער, תיאטרון גשר

  • אבי יונה בואנו במבי – קברט, תיאטרון הקאמרי
  • אלכסנדר סיקירין – יונה ונער, תיאטרון גשר
  • עדי שימרוני – גלילאו, תיאטרון באר-שבע
  • רוני כהן – חוקר פרטי, תיאטרון החאן

מלחין

מלחין

הזוכה: יוני רכטר – חוקר פרטי, תיאטרון החאן

  • אבי בנימין – יונה ונער, תיאטרון גשר
  • יוני רכטר – חוקר פרטי, תיאטרון החאן
  • קרן פלס – אורזי מזוודות, תיאטרון הקאמרי
  • שלומי שבן – סוף טוב, תיאטרון הקאמרי