פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 2010

הצגת המחזה המתורגם

הצגת המחזה המתורגם

הזוכה: מעגל הגיר הקווקזי – התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • בחורים טובים – תיאטרון בית ליסין
  • גן הדובדבנים – תיאטרון החאן
  • מי דואג לילד – התיאטרון העירוני חיפה
  • מעגל הגיר הקווקזי – התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • שש דמויות מחפשות מחבר – תיאטרון גשר

הצגת הקומדיה

הצגת הקומדיה –

הזוכה: שחק אותה סם – תיאטרון באר שבע

  • החולה המדומה – תיאטרון באר שבע
  • הלילה השנים- עשר – תיאטרון החאן
  • משרתם של שני אדונים – התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • שחק אותה סם – תיאטרון באר שבע

הצגת המחזה המקורי

הצגת המחזה המקורי

הזוכה: רוחל’ה מתחתנת – תיאטרון בית ליסין

  • גטו – התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • האריסטוקרטים – התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • מכולת – תיאטרון בית ליסין
  • – התיאטרון הראמרי של תל- אביב
  • רוחל’ה מתחתנת – תיאטרון בית ליסין

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: תיקי דיין – לייטשה, מכולת, תיאטרון בית ליסין והתיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • ליאורה יבלין – רנייבסקייה, גן הדובדבנים, תיאטרון החאן
  • ליז רביאן – , הוכחה, תיאטרון הספרייה
  • נטע גרטי – גרושה, מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • תיקי דיין – לייטשה, מכולת, תיאטרון בית ליסין והתיאטרון הקאמרי של תל- אביב

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: ששון גבאי – שלוימה, רוחל’ה מתחתנת, תיאטרון בית ליסין

  • דרור קרן – טרופלדינו, משרתם של שני אדונים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • מורדי גרשון – לוטננט דניאל קאפי, בחורים טובים, תיאטרון בית ליסין
  • משה איבגי – ואסילי פוזדינשב, סונטת קרויצר, תיאטרון גשר
  • נורמן עיסא – איוואנוב, מי דואג לילד, תיאטרון עירוני חיפה
  • ששון גבאי – שלוימה, רוחל’ה מתחתנת, תיאטרון בית ליסין

הצגת הבידור

הצגת הבידור

הזוכה: ליכטיק וו די שטערן- כוכבים נוצצים – תיאטרון יידישפיל

  • ליכטיק וו די שטערן- כוכבים נוצצים – תיאטרון יידישפיל
  • קרליבך חי – תיאטרון יידישפיל

הילדים

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: אורן כהן – בילי ביביט, קן הקוקייה, תיאטרון באר שבע

  • אורן כהן – בילי ביביט, קן הקוקייה, תיאטרון באר שבע
  • אריאל וולף – אורסינו, הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן
  • יובל ינאי – מאדם פאצ’ה, שש דמויות מחפשות מחבר, תיאטרון גשר
  • עידו ברטל – מלכיור, אביב מתעורר, תיאטרון בית ליסין
  • שלומי אברהם – שאווה, חייל, ד”ר מיקה לולואדזה, איכר, מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: חני פירסטנברג – הבובה, גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • דבורה קידר – אמא של חולדונקה, ברבובה הזונה, מוריס שימל, תיאטרון עירוני חיפה והתיאטרון הלאומי הבימה
  • הלנה ירלובה – ורה, האריסטוקרטים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • חני פירסטנברג – הבובה, גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • מיה דגן – לאה, רוחל’ה מתחתנת, תיאטרון בית ליסין

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: ארז שפריר – סר טובי בלץ’, הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן

  • אמיר קריאף – ברלאד, החולה המדומה, תיאטרון באר שבע
  • ארז שפריר – סר טובי בלץ’, הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן
  • יהויכין פרידלנדר – פסטה, הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן
  • יחזקאל לזרוב – רודי בוקשטיין, האריסטוקרטים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: סביון ליברכט – רוחל’ה מתחתנת, תיאטרון בית ליסין

  • הלל מיטלפונקט – מסילה לדמשק, התיאטרון הלאומי הבימה
  • סביון ליברכט – רוחל’ה מתחתנת, תיאטרון בית ליסין
  • עדנה מזי”א – האריסטוקרטים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • שלומי מושקוביץ – כוכב יאיר, התיאטרון הלאומי הבימה

במאי

במאי

הזוכה: עמרי ניצן – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • אודי בן משה – מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • אודי בן משה – הלילה השניים עשר, תיאטרון החאן
  • מוני מושונוב – משרתם של שני אדונים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • עמרי ניצן – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: רותי אסרסאי – מארי, וויצק, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • אנה דוברוביצקי – יוליה, כוכב יאיר, התיאטרון הלאומי הבימה
  • דינה סנדרסון – דבי בן כנען, האריסטוקרטים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • מירב שירום – מגוון תפקידים, שחק אותה סם, תיאטרון באר שבע
  • נינט טייב – ונדלה, אביב מתעורר, תיאטרון בית ליסין
  • רותי אסרסאי – מארי, וויצק, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: פולינה אדמוב – הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן

  • אורנה סמורגונסקי – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • עופרה קונפינו – מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • עופרה קונפינו – משרתם של שני אדונים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • פולינה אדמוב – הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: רוני תורן – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

  • מיכאל קרמנקו – סונטת קרויצר, תיאטרון גשר
  • מיקי בן כנען – הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן
  • פרידה קלפהולץ – מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • רוני תורן – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

תרגום

תרגום

הזוכה: דורי פרנס – מי דואג לילד, תיאטרון עירוני חיפה

  • אלי ביז’אויי – שחק אותה סם, תיאטרון באר שבע
  • דורי פרנס – מי דואג לילד, תיאטרון עירוני חיפה
  • רועי חן – רביזור, תיאטרון גשר
  • רועי חן – סונטת קרויצר, תיאטרון גשר

תנועה

תנועה

הזוכה: גלעד קמחי – אביב מתעורר, תיאטרון בית ליסין

  • איריס לנה – החולה המדומה, תיאטרון באר שבע
  • גלעד קמחי – אביב מתעורר, תיאטרון בית ליסין
  • עוז מורג – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • צחי פטיש – משרתם של שני אדונים, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: אבי יונה בואנו במבי – שש דמויות מחפשות מחבר, תיאטרון גשר

  • אבי יונה בואנו במבי – שש דמויות מחפשות מחבר, תיאטרון גשר
  • אורי מורג – אביב מתעורר, תיאטרון בית ליסין
  • יעקב סליב – וויצק, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • פליס רוס – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב

מלחין

מלחין

הזוכה: יוסף ברדנשווילי – הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן

  • אנדראה פרווין – מי דואג לילד, תיאטרון עירוני חיפה
  • יוסי בן נון – גטו, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב
  • יוסף ברדנשווילי – הלילה השנים עשר, תיאטרון החאן
  • קרן פלס – מעגל הגיר הקווקזי, התיאטרון הקאמרי של תל- אביב