פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 2007

הצגת הקומדיה

הצגת הקומדיה

הזוכה: נישואים – תיאטרון החאן

  • 39 המדרגות – תיאטרון הבימה
  • הבן הבכור – תיאטרון גשר
  • הכתובה – תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • נישואים – תיאטרון החאן

הצגת הבידור

הצגת הבידור  –

אבניו קיו – קרן אור הפקות& בימות

  • אבניו קיו – קרן אור הפקות& בימות
  • המוח הגברי – טלית הפקות
  • – תיאטרון הבימה
  • מזל טוב יידן – תיאטרון יידישפיל
  • מלחמה-אופרה רוק – צוותא והדרך

הצגת השנה

הצגת השנה

הזוכה: הרטיטי את ליבי – תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • אותלו – תיאטרון החאן
  • היה או לא היה – תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • הרטיטי את ליבי – תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יאקיש ופופצ’ה – תיאטרון גשר

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: הלנה ירלובה – חנה רובינא, היה או לא היה, התיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • הלנה ירלובה – חנה רובינא, היה או לא היה, התיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יבגניה דודינה – אנה קרנינה, אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה
  • ליא קניג – דייזי וורת’אן, הנהג של מיס דייזי, תיאטרון הבימה
  • מירב גרובר – הזמרת ללללה, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: רמי ברוך – השופט למקה, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • אריה צ’רנר – אותלו, אותלו, תיאטרון החאן
  • יחזקאל לזרוב – אלכסנדר פן, היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • רמי ברוך – השופט למקה, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • ששון גבאי – ריימונד, איש הגשם, תיאטרון בית לסין

העלאה מחודשת

העלאה מחודשת 

הזוכה: מותו של סוכן – תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • האגם המוזהב – תיאטרון בית לסין
  • הנהג של מיס דייזי – תיאטרון הבימה
  • מותו של סוכן – תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • תמונות מחיי נישואין – תיאטרון הבימה

הילדים

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: רועי אסף – הילד, הילד, תיאטרון עכו

  • דן שפירא – דקין, נערי ההסטוריה, תיאטרון בית לסין
  • דניאל צ’רניש – ולודיה, הבן הבכור, תיאטרון גשר
  • רועי אסף – הילד, הילד, תיאטרון עכו
  • שרדי ג’ברין – רמזי, גפן בלאדי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: ג’יטה מונטה – ככה ככה, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • ג’יטה מונטה – ככה ככה, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • דנה איבגי – אמיליה, אותלו, תיאטרון החאן
  • דפנה רכטר – נורית, גוד ביי, אפריקה, תיאטרון בית לסין
  • פלורנס בלוך – פיוקלה, נישואים, תיאטרון החאן

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: יוסי עייני – יאגו, אותלו, תיאטרון החאן

  • איציק כהן – עבאס חמיס, גפן בלאדי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • אלי גורנשטיין – מבקר התיאטרון נתנזון, היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • גדי יגיל – פשוניאק, הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יוסי עייני – יאגו, אותלו, תיאטרון החאן

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: חנוך לוין – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • הלל מיטלפונקט – גוד ביי, אפריקה, תיאטרון בית לסין
  • חנוך לוין – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • עדנה מזי”א – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • תמיר גרינברג – חברון, תיאטרון הבימה
  • – , תיאטרון הקאמרי של תל אביב

במאי

במאי

הזוכה: אודי בן משה – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • אודי בן משה – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יבגני אריה – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר
  • שמעון מימון – ,
  • מיקי גורביץ – אותלו, תיאטרון החאן
  • עומרי ניצן – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: נטע שפיגלמן – פופצ’ה חרופצ’ה, יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר

  • יונית טובי – חסיה, הנערה מן הכפר, תיאטרון באר שבע
  • מיכל בלנקשטיין – פנינה, זה הים הגדול, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • נטע שפיגלמן – פופצ’ה חרופצ’ה, יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר
  • שמרית לוסטיג – דסדמונה, אותלו, תיאטרון החאן

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: מיכאל קרמנקו – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר

  • אורנה סמורגונסקי – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • דליה פן – נישואים, תיאטרון החאן
  • ילנה קלריך – אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה
  • מיכאל קרמנקו – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: מיכאל קרמנקו – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר

  • כנרת קיש – אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע
  • – , תיאטרון הבימה
  • מיכאל קרמנקו – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר
  • פולינה אדמוב – זה הים הגדול, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • רות דר – חברון, תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי של תל אביב

תרגום

תרגום

הזוכה: רבקה משולח – נישואים, תיאטרון החאן

  • אלי ביז’אווי – אבניו קיו, קרן אור הפקות& בימות
  • רבקה משולח – אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה
  • רבקה משולח – נישואים, תיאטרון החאן
  • שלומי מושקוביץ – נערי ההיסטוריה, תיאטרון בית לסין

תנועה

תנועה – 

הזוכה: יחזקאל לזרוב – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • אלדר גרויסמן – אבניו קיו, קרן אור הפקות& בימות
  • ארז שפריר – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יחזקאל לזרוב – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • שרון רשף ארמוני – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: פליס רוס – אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה

  • אבי יונה בואנו (במבי) – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר
  • פליס רוס – אנה קרנינה, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הבימה
  • קרן גרנק – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • קרן גרנק – זה הים הגדול, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

מלחין

מלחין

הזוכה: קרן פלס – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב

  • אבי בנימין – יאקיש ופופצ’ה, תיאטרון גשר
  • יוסי בן נון – היה או לא היה, תיאטרון הקאמרי של תל אביב
  • יצחק שושן – הילד, תיאטרון עכו
  • קרן פלס – הרטיטי את ליבי, תיאטרון הקאמרי של תל אביב