פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 2001

העלאה מחודשת

העלאה מחודשת

הזוכה: כטוב בעיניכם – הקאמרי

  • אירמה לה דוס – חיפהת
  • כטוב בעיניכם – הקאמרית
  • מדמואזל ז’ולי – גשרת
  • נדל”ן – החאןת

הצגת הקומדיה

הצגת הקומדיה –

הזוכה: די גאלדענע יאטן – נערי הזהב, יידישפיל

  • אדונן של שתי משרתות – באר שבע
  • ארוחה עם חברים – בית ליסין
  • די גאלדענע יאטן – נערי הזהב, יידישפיל
  • הרב קמע – הקאמרי
  • ליזיסטרטה 2000 – הקאמרי

הצגת השנה

הצגת השנה

הזוכה: מר גרין – הקאמרי

  • חלום ליל קיץ – גשר
  • מכתב לנעה – בית ליסין
  • מר גרין – הקאמרי
  • קופנהגן – הקאמרי

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: יבגניה דודינה – פאק, חלום ליל קיץ, גשר

  • יבגניה דודינה – פאק, חלום ליל קיץ, גשר
  • ענת וקסמן – רוזלינד, כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • רמה מסינגר – אירמה לה דוס, אירמה לה דוס, חיפה
  • נעמה שפירא, נעה, מכתב לנעה, בית ליסין

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: יוסי גרבר – מר גרין, מר גרין, הקאמרי

  • יעקב בודו – אנשל, נערי הזהב, יידישפיל
  • יוסי גרבר – מר גרין, מר גרין, הקאמרי
  • יוסי פולק – הבל זנורקו, וריאציות על נושא מסתורי, בית ליסין
  • עודד תאומי – נילס בוהר, קופנהגן, הקאמרי

פרינג'

פרינג’ 

הזוכה: געגועים – ערבי עברי יפו’

  • בריאה – בית ציוני אמריקה
  • גילוי אליהו – הזירה הבינתחומית
  • געגועים – ערבי עברי יפו
  • הלו?! – בית ציוני אמריקה
  • ארוע בולט בתחום אמנויות הבמה – אלפא ואומגה, האופרה הישראלית תל אביב יפו

הילדים

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: עפר סקר – יותם, מכתב לנעה, בית ליסין

  • פיני טבגר – צינור (תיסבי), חלום ליל קיץ, גשר
  • עודד ליאופולד – אוליבר, כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • עפר סקר – יותם, מכתב לנעה, בית ליסין
  • גיל צוריאנו – טורנל, יתוש בראש, חיפה
  • יפתח קליין – קריין, אדיפוס, ליזיסטרטה 2000, הקאמרי

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: רוזינה קמבוס – שרה פון- שוורצה – מרגרטה בוהר, קופנהגן, הקאמרי

  • שרון אלימלך – תקווה, הרב קמע, הקאמרי
  • נטליה וויטלוביץ’-מנור – טטיאנה, חלום ליל קיץ, גשר
  • שרית וינו אלעד – קרן, ארוחה עם חברים, בית ליסין
  • שרה פון- שוורצה – מרגרטה בוהר, קופנהגן, הקאמרי

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: יעקב אלפרין – פייביש, נערי הזהב, יידישפיל

  • יעקב אלפרין – פייביש, נערי הזהב, יידישפיל
  • אורי גבריאל – יעקב מוראד, הרב קמע, הקאמרי
  • מיכה סלקטר – רוס גרדינר, מר גרין, קאמרי
  • יגאל שדה – ריצ’רד רומה, נדל”ן, החאן

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: גורן אגמון – מכתב לנעה, בית ליסין

  • גורן אגמון – מכתב לנעה, בית ליסין
  • ענת גוב – ליזיסטרטה 2000, הקאמרי
  • אפרים סידון – אדונן של שתי משרתות, באר שבע
  • רועי רשקס – דממה, צוותא

במאי

במאי

הזוכה: יבגני אריה – חלום ליל קיץ, גשר

  • אלון אופיר – מר גרין, הקאמרי
  • יבגני אריה – חלום ליל קיץ, גשר
  • מיכה לבינסון – קופנהגן, הקאמרי
  • עמרי ניצן – כטוב בעיניכם, הקאמרי

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: מיה דגן – דנה, מכתב לנעה, בית ליסין

  • צאלה אחרק – סימון, הלב הלבן, באר שבע
  • יעל ארצי – אולימפ, יתוש בראש, חיפה
  • מיה דגן – דנה, מכתב לנעה, בית ליסין
  • עירית קפלן – חדרנית, אודרי, כטוב בעיניכם, הקאמרי

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: רות דר – כטוב בעיניכם, הקאמרי

  • רות דר – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • רקפת לוי – מדמואזל ז’ולי, גשר
  • אלה קולסניק – אדונן של שתי משרתות, באר שבע
  • אורנה סמורגונסקי – ליזיסטרטה 2000, הקאמרי
  • דרור הרנזון – ליזיסטרטה 2000, הקאמרי

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: רות דר – כטוב בעיניכם, הקאמרי

  • רות דר – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • איתן לוי – אירמה לה דוס, חיפה
  • איתן לוי – נדל”ן, החאן
  • אריק סמית – מר גרין, הקאמרי
  • פרידה שהם – אדונן של שתי משרתות, באר שבע

תרגום

תרגום

הזוכה: דן אלמגור – כטוב בעיניכם, הקאמרי

  • דן אלמגור – חלום ליל קיץ, גשר
  • דן אלמגור – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • אהוד מנור – קופנהגן, הקאמרי
  • דורי פרנס – וריאציות על נושא מסתורי, בית ליסין

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: אבי יונה בואנו במבי – חלום ליל קיץ, גשר

  • בריאן האריס – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • אבי יונה בואנו במבי – חלום ליל קיץ, גשר
  • רוני כהן – קריפס, החאן
  • ניב שדה – קופנהגן, הקאמרי

תנועה

תנועה –

הזוכה: דניאלה מיכאלי – כטוב בעיניכם, הקאמרי

  • איריס לנה – יתוש בראש, חיפה
  • דניאלה מיכאלי – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • אילן ממן – ליזיסטרטה, הקאמרי
  • חנוך רוזן – אדונן של שתי משרתות, באר שבע
  • אילן גזית – אדונן של שתי משרתות, באר שבע

מלחין

מלחין

הזוכה: ישראל ברייט – הלב הלבן, באר שבע

  • יוסי בן נון – כטוב בעיניכם, הקאמרי
  • ישראל ברייט – הלב הלבן, באר שבע
  • ערן דינור –אדונן של שתי משרתות, באר שבע
  • אלדד לידור – קופנהגן, הקאמרי