פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 1999

הצגת הבידור והקומדיה

הצגת הקומדיה –

הזוכה: חברות הכי טובות – קאמרי

  • הזוג המוזר – בית ליסין
  • ז’קו – בית ליסין
  • חברות הכי טובות – קאמרי
  • ים (מהומות קיוג’ה) – גשר

העלאה מחודשת

העלאה מחודשת

הזוכה: כולם היו בני – בית ליסין

  • אויב העם – קאמרי
  • אקווס – באר שבע
  • האשה מן הים – החאן
  • כולם היו בני – בית ליסין

הצגת השנה

הצגת השנה

הזוכה: אשכבה – הקאמרי

  • ההולכים בחושך, חיפה, הבימה
  • המורדים – הקאמרי
  • וישתחו ויראו – הקאמרי, אנסמבל עיתים
  • מלאכת החיים – בית ליסין

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: ששון גבאי – פליקס אונגר, הזוג המוזר, בית ליסין

  • אלי אליוביץ’ – אשר דנובה, גשם שוטף, באר שבע
  • ששון גבאי – פליקס אונגר, הזוג המוזר, בית ליסין
  • יוסף כרמון – הזקו, אשכבה, קאמרי
  • יוסי פולק – ג’ו קלר, כולם היו בני

פרינג'

פרינג’ 

הזוכה: שמן על בד’

  • פרחים לבתיה
  • שמן על בד
  • ואז התחבקנו
  • האנתולוגיה

הילדים

המחזמר

המחזמר

הזוכה: עלובי החיים – המשכן לאמנויות הבמה, ש.צמח-א.עופר הפקות

  • אוליבר טוויסט – אוליבר הפקות
  • בילבי – ציפי מייזלר הפקות
  • סביב העולם ב – 80 יום – יוכלמן-אשר-פרידמן הפקות
  • עלובי החיים – המשכן לאמנויות הבמה, ש.צמח-א.עופר הפקות

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: רוזינה קמבוס – עירית פשטן – האמא, צל חולף, החאן

  • דבי בסרגליק – יפה, קול קטן, בית ליסין
  • ליאת גליק – תרצה הצעירה, חברות הכי טובות, הקאמרי
  • מירב גרי – מאירה, לורי, גשם שוטף, באר שבע
  • עירית פשטן – האמא, צל חולף, החאן
  • סנדרה שונוולד – האם, אשכבה, הקאמרי

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: יצחק חזקיה – העגלון, אשכבה, הקאמרי

  • יצחק חזקיה – העגלון, אשכבה, הקאמרי
  • אריה צ’רנר – הקוסם, צל חולף, החאן
  • יוסי רחמני – הסוס, אשכבה, הקאמרי
  • רפי תבור – מני קרן-פז, בית ליסין

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: רמה מסינגר – שהשה, קול קטן, בית ליסין

  • ענת וקסמן – סופי הבוגרת, חברות הכי טובות, קאמרי
  • זהרירה חריפאי – הזקנה, אשכבה, קאמרי
  • רמה מסינגר – שהשה, קול קטן, בית ליסין
  • נעמי פרומוביץ’ – הילדה, הנערה, צל חולף, החאן

במאי

במאי

הזוכה: מיכאל גורביץ’ – צל חולף, חאן

  • יבגני אריה – הנהר, גשר
  • מיכאל גורביץ’ – צל חולף, חאן
  • יוסי יזרעאלי – האשה מן הים, חאן
  • חנוך לוין ז”ל – אשכבה, קאמרי
  • הלל מיטלפונקט – קול קטן, בית ליסין

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: מיטל דוהן – סופי הצעירה, חברות הכי טובות

  • שיר אידלסון – ויוי, מעיין הגופרית, הקאמרי
  • מיכל דביר – ללי הצעירה, הקאמרי
  • מיטל דוהן – סופי הצעירה, חברות הכי טובות
  • ענת זמשטייגמן – אן דיבר, כולם היו בני, בית ליסין

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: תומר בן דוד – אלן סטראנג, אקווס, באר שבע

  • תומר בן דוד – אלן סטראנג, אקווס, באר שבע
  • יואב היימן – האח, צל חולף, החאן
  • גל קנר – טופולו, ים (מהומות קיוג’ה) גשר
  • תומר רוסו – גבי, קול קטן, בית ליסין

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: אלכסנדר לישיאנסקי – הנהר, גשר

  • רקפת לוי – אשכבה, הקאמרי
  • אלכסנדר לישיאנסקי – הנהר, גשר
  • אורנה סמורגונסקי – חברות הכי טובות, הקאמרי
  • רוני תורן – האשה מן הים, החאן

תרגום

תרגום

הזוכה: שמואל לוי – הזוג המוזר , בית ליסין

  • שמואל לוי – הזוג המוזר , בית ליסין
  • הלל מיטלפונקט – כולם היו בני, בית ליסין
  • רבקה משולח – אויב העם, הקאמרי
  • אורן נאמן – ים (מהומות קיוג’ה) גשר

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: חנוך לוין ז”ל – אשכבה, הקאמרי

  • ענת גוב – חברות הכי טובות, הקאמרי
  • אפי כהן – חלום אחר, באר שבע
  • חנוך לוין ז”ל – אשכבה, הקאמרי
  • גדי ענבר – גשם שוטף, באר שבע

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: שי יהודאי – אשכבה, הקאמרי

  • יחיאל אורגל – קול קטן, בית ליסין
  • אבי יונה בואנו במבי – הנהר, גשר
  • שי יהודאי – אשכבה, הקאמרי
  • אורי רובינשטיין – צל חולף, החאן

מלחין

מלחין

הזוכה: ערן דינור – אויב העם, הקאמרי

  • יוסי בן נון – אשכבה, הקאמרי
  • ערן דינור – אויב העם, הקאמרי
  • שפי ישי – קול קטן, בית ליסין

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: רות דר – רקפת לוי – אשכבה, הקאמרי

  • נטע הקר – צל חולף, החאן
  • רקפת לוי – אשכבה, הקאמרי
  • ולנטינה קומולובה – הנהר, גשר

תנועה

תנועה

הזוכה: מרינה בלטוב – ים (מהומות קיוג’ה), גשר

  • מרינה בלטוב – ים (מהומות קיוג’ה), גשר
  • איריס לנה – קול קטן, בית ליסין
  • עידו תדמור – אקווס, באר שבע