פרס התיאטרון הישראלי

המועמדים לשנת 1997

המחזמר

המחזמר

הזוכה: הכל אגדה, טלית הפקות

    • הכל אגדה, טלית הפקות
    • הנסיך הקטן, לירן הפקות, צוותא, תיאטרון אורות
    • פיטר פן, טבת סרטים, טורנר הפקות, טדי הפקות

הילדים

הצגת הבידור והקומדיה

הצגת הבידור והקומדיה –

הזוכה: התאומים מוונציה, באר שבע

  • התאומים מוונציה, באר שבע
  • אדון וולף, הקאמרי
  • הלילה ה-12, הקאמרי
  • רואים כפול, אביב גלעדי הפקות

הצגת השנה

הצגת השנה

הזוכה: הזונה מאוהיו, הקאמרי

  • הזונה מאוהיו, הקאמרי
  • ערפל, בית ליסין
  • עיר:סיפורי אודיסה, גשר
  • רצח, הקאמרי

שחקן משנה

שחקן משנה

הזוכה: רמי ברוך, הוימר, הזונה מאוהיו, הקאמרי

  • אהרון אלמוג – דולפי, גן עדן דרום, בית ליסין
  • אלכס אנסקי – ארתורו אוי, חיפה
  • יגאל שדה – יצחק, הבתולה מלודמיר, החאן
  • סלים דאו – שועל חלוש, רצח, הקאמרי
  • רמי ברוך, הוימר, הזונה מאוהיו, הקאמרי

שחקנית ראשית

שחקנית ראשית –

הזוכה: ג’יטה מונטה, הזונה, הזונה מאוהיו, הקאמרי

  • ג’יטה מונטה, הזונה, הזונה מאוהיו, הקאמרי
  • גילי בן אוזיליו – חנה-רחל, הבתולה מלודמיר, החאן
  • יונה אליאן קשת – מרתה, מי מפחד מוירג’יניה וולף, בית ליסין
  • נטליה וויטלוביץ’-מנור – ארינה, מרגריטה פרוקופייבנה, עיר: סיפורי אודיסה, גשר

שחקן ראשי

שחקן ראשי

הזוכה: גבי עמרני- הויביטר, הזונה מאוהיו, הקאמרי

  • גבי עמרני- הויביטר, הזונה מאוהיו, הקאמרי
  • דורון תבורי – קריאון, אנטיגונה, החאן
  • יגאל נאור – עו”ד ברזני, ערפל, בית ליסין
  • נתן דטנר – רס”ן סטיב, המנצח, הקאמרי

שחקנית מבטיחה

שחקנית מבטיחה

הזוכה: נעמי פרומוביץ – אנטיגונה, אנטיגונה, החאן

  • אסי לוי – ג’קי, גן עדן דרום, בית ליסין
  • ליאת גליק – הכלה, רצח, הקאמרי
  • נטלי נאמן – רוברטה, דני והים הכחול, באר שבע
  • נעמי פרומוביץ – אנטיגונה, אנטיגונה, החאן

שחקן מבטיח

שחקן מבטיח

הזוכה: אמנון וולף – לובקה קריק, עירף סיפורי אדיסה, גשר

  • גור יערי – סג”מ פלג צור, ערפל, בית ליסין
  • גור יערי – מאתיו בלאקווד, כחול בוער, בית ליסין
  • ורדי מוסקוביץ – דני, דני והים הכחול, באר שבע
  • אמנון וולף – לובקה קריק, עירף סיפורי אדיסה, גשר

שחקנית משנה

שחקנית משנה –

הזוכה: אביטל דיקר – הני, מי מפחד מוירג’יניה וולף, בית ליסין

  • דבורה קידר – סבתא, היורשת, בית ליסין
  • מירב גרובר – אם הכלה, זונה כתומה, רצח, הקאמרי
  • עדי לב – ויוה, גן עדן דרום, בית ליסין
  • אביטל דיקר – הני, מי מפחד מוירג’יניה וולף, בית ליסין

תרגום

תרגום

הזוכה: ניסים אלוני – התאומים מונציה, בית ליסין, באר שבע

  • אהוד מנור – הלילה ה-12, הקאמרי
  • אהוד מנור – מי מפחד מוירג’יניה וולף, בית ליסין
  • דורון תבורי – אנטיגונה, החאן
  • ניסים אלוני – התאומים מונציה, בית ליסין, באר שבע

מחזאי

מחזאי –

הזוכה: חנוך לוין – הזונה מאוהיו, רצח, הקאמרי

  • הלל מיטלפונקט – גן עדן דרום, בית ליסין
  • חנוך לוין – הזונה מאוהיו, הקאמרי
  • חנוך לוין – רצח, הקאמרי
  • יוספה אבן-שושן – הבתולה מלודמיר, החאן

במאי

במאי

הזוכה: עמרי ניצן – רצח, הקאמרי

  • אופירה הניג – הבתולה מלודמיר, החאן
  • הלל מיטלפונקט – מי מפחד מוירג’יניה וולף, בית ליסין
  • מיכה לבינסון – המנצח, הקאמרי
  • עמרי ניצן – רצח, הקאמרי

מלחין

מלחין

הזוכה: ערן דינור – רצח, הקאמרי

  • אבי בנימין – עיר: סיפורי אודיסה, גשר
  • יוני רכטר – הלילה ה-12, הקאמרי
  • רוני פורת – הבתולה מלודמיר, החאן
  • ערן דינור – רצח, הקאמרי

מעצב תלבושות

מעצב תלבושות

הזוכה: אנה כרוש’ובה – עיר: סיפורי אודיסה, גשר

  • אדריאן ווקס – הלילה ה- 12, הקאמרי
  • הכל אגדה, טלית הפקות
  • הבתולה מלודמיר, החאן
  • רות דר – התאומים מונציה, בית ליסין, באשר שבע
  • אנה כרוש’ובה – עיר: סיפורי אודיסה, גשר

מעצב תפאורה

מעצב תפאורה –

הזוכה: אלכסנדר ליסיאנסקי – עיר: סיפורי אדיסה, גשר

  • אדריאן ווקס – הלילה ה-12, הקאמרי
  • אלכסנדר ליסיאנסקי – עיר: סיפורי אדיסה, גשר
  • דרור הרנזון – רצח, הקאמרי
  • רות דר – התאומים מונציה, בית ליסין, באר שבע

מעצב תאורה

מעצב תאורה –

הזוכה: ניב שדה – רצח, הקאמרי

  • ניב שדה – רצח, הקאמרי
  • עמיר ברנר – אנטיגונה, החאן
  • רוני כהן – הבתולה מלודמיר, החאן